Reklam Engelleyici Tespit Edildi

İçeriğe erişmek için lütfen reklam engelleyicinizi kapatıp tekrar deneyin.

Home / Oyunlar / Cointiply Nedir?

Cointiply Nedir?

cointiply nedir

Cointiply Nedir?

Cointiply, kripto para ve Bitcoin (BTC) kazandıran sitelerin ilk sıralarında yer alan bir kripto para musluğudur(faucet). Site içerisinde detaylarına yazının ilerleyen bölümlerinde gireceğimiz anket doldurma, oyun oynama ve musluktan faydalanma gibi kripto para kazanma yöntemleri bulunmakta.

Kripto Para Musluğu Nedir?

Bitcoin muslukları – veya herhangi bir kripto para birimi musluğu – kullanıcılara reklam göstererek anket doldurtarak veya basit bir şekilde sitelerini düzenli şekilde ziyaret ettirerek kullanıcılarını Bitcoin veya diğer kripto paralarda ödeme yapan uygulamalardır.

Cointiply’ın Bu İşten Karı Ne?

Cointiply, aşağıdakileri içeren ancak bunlarla sınırlı olmayan çeşitli şekillerde para kazanır:

 • Reklam gösterimi
 • Sponsorlu içerikler
 • Anketler
 • Özel partnerlikler
 • PTC reklam modeli

Bir kullanıcı Cointiply’de bir anketi veya teklifi her tamamladığında, toplam ödülden küçük bir pay alınır. Bu fonları operasyon maliyetlerini karşılamak, reklam ortaklarından gelen geri dönüşleri karşılamak ve musluk ve sohbet yağmur havuzu ödemelerini finanse etmek için kullanılır.

Cointiply Musluk(Faucet) Kullanımı

cointiply musluk

Site içerisinde her saat başı bir kez çevirebileceğiniz ve gelen sayıya göre Bitcoin kazandığınız bir musluk bulunmakta. Kazandığınız Bitcoin miktarı çevirdiğiniz sayının yanı sıra Cointiplier miktarınıza göre değişmekte.

Cointiplier Nedir?

Cointiplier oranınız, musluk çevirmesi başına ne kadar kazanabileceğinizi belirler. Cointiplier oranınız ne kadar yüksek olursa, her bir musluk çevirmesinden o kadar fazla kazanacaksınız. Musluğun yanında listelenen ödemeler, Cointiplier oranınızla belirlenir.

Herkes Cointipler oranı 1.5x ile başlar. Cointiplier oranınız, faaliyetinize bağlı olarak birçok farklı faktörü hesaba katar ve oran günlük olarak ayarlanır. Çoğu üyenin, Cointiplier’larının oranı 1,5x civarındadır. Site içerisinde daha aktif olan üyeler, Cointiplier’larının yükseldiğini görebilir ve musluktan daha fazla Bitcoin alabilirler! Yalnızca musluğu kullanan üyeler, Cointiplier oranının düştüğüne şahit olabilirler.

Cointiply’da Daha Fazla Kazanmanın Yolları Nelerdir?

İşte Cointiply’dan daha fazla coin kazanmak için yapabileceğiniz bazı şeyler.

Offer Walls

Cointiply teklifleri size coin kazanmanız için pek çok yol sunar. Anketler, web sayfalarını ziyaret etmek, uygulama indirmek, video izlemek ve daha fazlası size Coin kazandırır.

Tüm teklifleri deneyin ve hangilerini yapmaktan hoşlandığınızı görün. En iyi kullanıcılar, tekliflerden 100’lerce binlerce coin kazanıyor. En popüler teklifler Teorem Reach, Tap Research, Adscend Media ve Adgate Media’dır.

Her teklif farklıdır, bu yüzden daha çok kazandıranı ve hoşunuza gideni bulmak için birazcık araştırmalısınız.

Surveys (Anketler)

En çok coin kazandıran yöntem anket doldurmaktır. Tap Research, TheoremReach ve Revenue Wall dahil olmak üzere harika anket teklifleri bulunmakta. Her tamamladığınız anket başına binlerce coin alabilirsiniz. Anketler sık sık yenilenir, bu nedenle sık sık tekrar kontrol etmelisiniz.

Öncelikle aşağıdaki anket sağlayıcılarını denemenizi öneririz:

 • Theorem Reach
 • Your Surveys
 • Tap Research
 • Revenue Wall

Ayrıca Türkiye için de geçerli olan ve günlük limiti olmayan Jungle Surveys’den kısa sınavları da tamamlayabilirsiniz.

Videos (Videolar)

Kullanıcılar video izleyebilir ve Para kazanabilir! VideoFox ve Hideout.tv’de gibi sağlayıcılardan videolar sunulmakta. Opinion Capitals tekliflerinde ayrıca bazı ülkeler için videolar bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için Cointiply ana sayfasının üst kısmındaki Videolar sekmesini ziyaret edin. (Çoğu video sağlayıcısı Türkiye’yi desteklememekte)

Cointiply PTC Ads

Cointiply PTC Reklamları size bir web sayfasını ziyaret etmeniz için para ödüyor! Her ziyaretiniz için Coin kazanırsınız. Cointiply PTC Reklamları, kazanmanız için harika bir yoldur ve Türkiye’de mevcuttur. Tek yapmanız gereken açılan sitede kazanacağınız coin miktarına göre 5-20 saniye beklemek ve geri dönmek.

Faucet (Musluk)

Musluğu çevirerek Para kazanabilirsiniz! Eğer şanslıysanız 100.000 coinden başlayan ve biri kazanana kadar artan aşamalı ikramiyeyi bile kazanabilirsiniz.

Promo Codes

Twitter hesabını takip ederseniz zaman zaman paylaşılan “promo” kodlarını hesabınıza girerek anında coin kazanabilirsiniz.

Cointiply Para Çekme İşlemi Nasıl Yapılır?

Çekim için minumum coin miktarına ulaştığınızda kripto para adreslerinize coinlerinizi kolaylıkla çekebilirsiniz. Site içerisinde her 10.000 coin 1 dolara denk gelmektedir. Minimum çekim limitleri ise şu şekilde:

 • Bitcoin = 50.000 coin
 • Dogecoin = 30.000 coin
 • Dashcoin = 30.000 coin
 • Litecoin = 30.000 coin

Tüm ödemeler 24-72 saat içerisinde kripto para cüzdanınıza gönderilmiş olur. Site tarafından kripto paranıza herhangi bir kesinti yapılmaz.

Cointiply Para Yatırma İşlemi Nasıl Yapılır?

Neden Cointiply hesabımı para yatırmak isteyeyim diye soruyor olabilirsiniz. Site içerisinde 35.000 coin yani 3,5 dolardan fazla coininiz olduğunda faiz geliri elde etmeye hak kazanıyorsunuz. Bunu ister site içerisinde kazanarak isterseniz de sahip olduğunuz kripto parayı yatırarak yapabilirsiniz. Bu faiz gelirinden faydalanmaya hak kazanmak için şunları yapmalısınız:

 • Her hafta için ortalama en az 35.000 coin bakiyesi koruyun. Haftalar Pazartesi GMT’den Pazar GMT saatine kadardır.
 • Cointiply Kullanıcı Ayarlarınızda (Kullanıcı Menüsü > Ayarlar/Premium) “Enable Interest”e tıklayın.
 • Her hafta en az 1 işlemde bulunun (musluk, teklif veya oyun).

Faiz Gelirini Nasıl Açarım?

Hesap ayarları sayfanıza gidin, “Enable Interest” anahtarını değiştirin ve ayarlarınızı kaydedin. Herhangi bir nedenle faiz kazanmak istemiyorsanız, istediğiniz zaman bırakabilir veya kapatabilirsiniz.

Faiz Ödemeleri Ne Zaman Yapılır?

Yukarıdaki niteliklerin tümünü karşılıyorsanız, faiz her Pazar gecesi ödenir. Tam saat belirtilmemekte.

%Kaç Faiz Ödeniyor Ve Nasıl Hesaplanıyor?

Faiz, ortalama günlük bakiyenize bağlı olarak haftada bir kez ödenen yıllık %5 faiz oranı kullanılarak hesaplanır.

Örneğin, 1 haftalık bir süre için 100.000 coininiz varsa, o hafta için 99 coin faizi kazanırsınız (100.000 * 0.05126 / 52.14).

Cointivity Nedir?

Cointivity, Cointiply’nin yeni hesap seviyelendirme ve ödül puan sistemidir. CointiPuanları, koleksiyon öğeleri, deneyim puanına dayalı seviyelendirme, Kapsüller ve hepsinden önemlisi Cointiply’deki kazançlarınızı artırmanın birçok yolunu içerir.

CointiPoints Nedir?

CointiPoints, Cointiply’nin ödül puan sistemidir. Sitede kazandığınız her 10 Coin için 1 CointiPuan alacaksınız. CointiPlay multiplier oyununa yatırdığınız her 1.000 coin için ayrıca 5 CointiPuan kazanırsınız.

 • Offerwalls, Faucet, Videos, PTC Ads, Video Games: kazandığınız 10 coin başına 1 cointipuan.
 • CointiPlay Wagers: Bahis yaptığınız 1.000 coin size 5 CointiPuan kazandırır.

CointiPoints, Cointivity Koleksiyon Öğeleri içeren Kapsüller satın almak için kullanılabilir. Her biri Cointiply’deki kazancınıza bir destek sunar ve yuvalarda donatılabilir veya tüketilebilir.

Kapsül Nedir?

LRrWFfJMLKW Qihq Pc2zZ6AkcOwvqykjw

Podlar, CointiPoints veya Coins ile satın alınabilir. Yaygın, Yaygın olmayan ve Nadir olmak üzere üç versiyonda gelirler. Her Pod, üç Cointivity öğesi içerir ve her Pod, her öğe için bir şansa sahiptir. Ancak, Kapsül ne kadar yüksek kaliteye sahipse, Yaygın olmayan ve Nadir öğelerde şansınız o kadar yüksek olur. Cointivity Envanterinizde her Pod için şansı görebilirsiniz ve bunları aşağıya ekledik.

Dahil edilen öğeler kazancınızı artıracaktır. Cointivite Profilinizdeki Öğe Listesinde bulunan birçok öğeyi görebilirsiniz.

 • Common Pods: 2.250 CointiPoints veya 1.000 coin.(Her öğenin %89 Yaygın olma, %10 Nadir olma ve %1 Nadir olma şansı vardır)
 • Uncommon Pods: 5.000 CointiPuan veya 5.000 coin (Her öğenin Yaygın olma olasılığı %67, Nadir olma olasılığı %28 ve Nadir olma olasılığı %5)
 • Rare Pod: 9.000 CointiPoints veya 10.000 coin (Her öğenin %45 Yaygın olma, %45 Nadir olma ve %10 Nadir olma şansı vardır)

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :